Znajdź nasz Bank w usłudze szybkich płatności internetowych PayByNet.

Usługa PayByNet umożliwiają realizację płatności za transakcje wykonane online bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu.

PayByNet to usługa płatności internetowych działająca w popularnym modelu "płatności linkiem" (pay-by-link), który to model jest najbardziej powszechnym sposobem płatności w polskim eCommerce.

Płatności internetowe dostępne są już w tysiącach sklepów internetowych oraz w setkach urzędów.

Uruchomienie usługi PayByNet w banku powoduje automatyczne pojawienie się banku na liście możliwych form płatności również w Przelewy 24, Transferuj .pl, eService Online, IAI Płatności, a wkrótce również w Dotpay.pl.

Podczas dokonywania płatności w Internecie szukaj ikonki:

następnie postępuj zgodnie z opisami na stronie.

Po wybraniu Banku Spółdzielczego w Będzinie zostaniesz przekierowany na stronę Bankowości Internetowej, na której po zalogowaniu się będziesz mógł autoryzować płatność.

Korzystając z kart bankomatowych należy pamiętać o:

  • nie zapisywaniu numeru PIN;
  • nie trzymaniu numeru PIN i karty w jednym miejscu;
  • nie udostępnianiu numeru PIN i karty innym osobom;

Zgubiona lub skradziona karta bankomatowa?

Niezwłocznie zgłoś taką sytuację telefonicznie: (+48) 828-828-828 lub (+48) 86 215 50 50 czy też osobiście w dowolnej jednostce Banku Polskiej Spółdzielczości lub Banku Spółdzielczego. Bank ponosi odpowiedzialność finansową za transakcje dokonane od momentu zgłoszenia zastrzeżenia karty.