Doładuj swój telefon!

Teraz masz możliwość bezprowizyjnego doładowania telefonu komórkowego na kartę. Usługa dostępna jest z poziomu Systemu Bankowości Internetowej oraz w okienkach bankowych. Dzięki niej zasilisz wybrany przez Ciebie numer telefonu o każdej porze dnia i nocy nie wychodząc z domu.

Korzyści korzystania z doładowań w Banku:

 • szybkość - konto telefonu zostaje doładowane bezpośrednio po wykonaniu operacji w Systemie Bankowości Internetowej lub w okienku bankowym
 • dostępność przez 24h - doładowania są dostępne przez całą dobę
 • możliwość korzystania z wszystkich promocji organizowanych przez operatorów komórkowych

Aby dowiedzieć się więcej o procesie doładowania telefonu komórkowego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy również do naszych placówek. Nasza doświadczona kadra udzieli Państwu wszelkich informacji.

Naszym partnerem biznesowym przy doładowaniach telefonów komórkowych jest firma Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie, posiadająca duże doświadczenie w usługach prepaid oraz innych produktach związanych z telefonią komórkową i Internetem. Od kilku lat współpracuje z wieloma bankami na terenie całego kraju.

Poniżej podajemy dwa sposoby doładowania telefonu na kartę:

 1. Doładowanie jednorazowe - standardowy rodzaj doładowania, w którym przy każdym zleceniu podajemy wszystkie dane dotyczące operatora sieci, kwoty zasilenia oraz numer doładowywanego telefonu. W tym przypadku musimy również za każdym razem zautoryzować zlecenie za pomocą hasła jednorazowego,
 2. Doładowanie zdefiniowane - w którym tworzymy szablon przyszłych doładowań podając operatora sieci oraz zasilany numer telefonu. Szablon autoryzujemy tylko raz podczas jego zapisywania. Realizacja szablonu nie wymaga już uwierzytelnienia hasłem jednorazowym.

Faktura VAT

Aby otrzymywać faktury VAT należy zarejestrować dane firmy oraz numery zasilanych telefonów na stronie internetowej Blue Media pod adresem zasilenia.faktura.pl. Od tego momentu, po każdym doładowaniu, otrzymasz fakturę w formie pliku PDF na wskazany w formularzu adres email. Cały proces rejestracji nie powinien zająć dłużej niż kilka minut.

Aby poprawnie przejść przez proces rejestracji przygotuj następujące informacje:

 1. dane firmy, które znajdą się na fakturze VAT (NIP, nazwa firmy, adres siedziby, telefon kontaktowy i opcjonalnie fax),
 2. adres email, na który będą przekazywane faktury w postaci pliku PDF,
 3. numery telefonów, po zasileniu których będziemy przekazywać faktury.

Przed rozpoczęciem korzystania z usługi zapoznaj się z Regulaminem usługi doładowania telefonów pre-paid.

    Regulamin usługi doładowania telefonów prepaid

Korzystając z kart bankomatowych należy pamiętać o:

 • nie zapisywaniu numeru PIN;
 • nie trzymaniu numeru PIN i karty w jednym miejscu;
 • nie udostępnianiu numeru PIN i karty innym osobom;

Zgubiona lub skradziona karta bankomatowa?

Niezwłocznie zgłoś taką sytuację telefonicznie: (+48) 828-828-828 lub (+48) 86 215 50 50 czy też osobiście w dowolnej jednostce Banku Polskiej Spółdzielczości lub Banku Spółdzielczego. Bank ponosi odpowiedzialność finansową za transakcje dokonane od momentu zgłoszenia zastrzeżenia karty.