Gwarancje

bfg baner

Chroń swoją tożsamość

muszla.01.300x169.jpg 

Bezpieczeństwo eBankowości

secure

Aplikacja Mobilna Nasz Bank

QR AM 

Bankowość elektroniczna

logowanie 3

wspieramy mks

Komunikat Zarządu

unnamed

Komunikat
Zarządu Banku Spółdzielczego w Będzinie

Szanowni Państwo,
w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, w trosce o zdrowie klientów i pracowników, Zarząd Banku podjął decyzję o wprowadzeniu zasad bezpieczeństwa obsługi klientów, które dotyczą sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

 

Zasady obsługi:

  1. W naszych oddziałach może przebywać ograniczona liczba klientów.
  2. Prosimy czekać na obsługę formując kolejkę przed placówką banku i wchodzić do środka, gdy poprzednia osoba opuści placówkę.
  3. W kolejce prosimy zachować przynajmniej półtora metra odległości od pozostałych osób.
  4. Prosimy, by w stacjonarnych placówkach banku dokonywać wyłącznie niezbędnych czynności bankowych.
  5. Rekomendujemy realizowanie płatności i wykonywanie przelewów za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej.

 

Informujemy o możliwości korzystania z kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub kontaktu telefonicznego pod numerami znajdującymi się na stronie internetowej banku: www.bsbedzin.pl.

 

Uruchomiliśmy dla Państwa dodatkowy numer telefonu: (32)267 20 17

Dodatkowo informujemy o regularnym dezynfekowaniu blatów, podłóg oraz klamek we wszystkich naszych placówkach.

Prosimy o niekorzystanie z usług świadczonych przez placówki bankowe, jeśli występuje u Państwa kaszel czy podwyższona temperatura ciała.

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o stosowanie się do wskazanych rekomendacji oraz liczymy na wyrozumiałość.

Nowe godziny pracy

Szanowni Państwo!
W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19  oraz zmniejszonym stanem załogi, Zarząd Banku Spółdzielczego w Będzinie informuje, że obsługa klientów w poszczególnych placówkach w okresie od 30.03.2020 r. do 10.04.2020 r. będzie się odbywać w następujących godzinach:

 

Centrala Będzin ul. Modrzejowska 73

poniedziałek - piątek 8.30 – 16.00
     

Oddział Bobrowniki ul. Gminna 8

poniedziałek i czwartek

wtorek i  środa

piątek

8.00 – 15.30

8.00 – 14.30

8.00 – 12.30

     
Oddział Psary ul. Malinowicka 4 poniedziałek
wtorek – czwartek
piątek

8.00 – 16.00

8.00 – 15.00

8.00 – 13.45

     
Punkty Kasowe    

Będzin - Grodziec ul. Konopnickiej 2

Czeladź  ul. Szpitalna 9

Czeladź – Piaski  ul. Zwycięstwa 3

Sosnowiec - Milowice ul. Kapliczna 2

Wojkowice ul. Plaka 1

poniedziałek 
wtorek – czwartek 
piątek 

9.30 – 16.00

8.00 – 15.30

8.00 – 15.00

     

Będzin – Syberka  ul. Zwycięstwa 12

Sosnowiec  ul. Hallera 16A

Dąbrowa Górnicza ul. Piłsudskiego 34

BEZ ZMIAN  
     
     
     
     

 

Równocześnie informujemy, że w miarę rozwoju sytuacji mogą następować dalsze zmiany w godzinach funkcjonowania placówek. Aktualne informacje można uzyskać telefonicznie:


tel. 32 267 39 05
tel. 32 267 20 17

Komunikat COVID-19

unnamed

Szanowni Państwo!

 

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 w trosce o zdrowie klientów i pracowników Zarząd Banku podjął decyzję o czasowym zamknięciu następujących placówek Banku:

 

1. Będzin, ul. Andersa - WARPIE

2. Czeladź, ul. Zwycięstwa - PIASKI

3. Sosnowiec, ul. Kapliczna - MILOWICE

 


Zachęcamy Państwa do korzystania z systemu bankowości elektronicznej oraz aplikacji mobilnej.

 

Osoby chcące dokonać wpłat gotówkowych informujemy, zapraszamy do Oddziału Banku Spółdzielczego w Będzinie przy ulicy Modrzejowskiej 73.

 

Wykaz wszystkich bankomatów znajdą Państwo na stronie www.bsbedzin.pl.

 

Wrażamy nadzieję, na pełne zrozumienie z Państwa strony.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Będzinie

Aplikacja Mobilna

AM logo Już dziś możesz pobrać naszą aplikację mobliną "Nasz Bank" i wygodnie korzystać z bankowości elektronicznej na telefonie. Aplikację możesz pobrać z Google Play Store wyszukując frazę "Nasz Bank" lub zeskanować kod QR który znajdziesz po lewej w sekcji "Aplikacja Mobilna".

Czytaj więcej...

Sprzedaż nieruchomości

domek

 

 

 

OGŁOSZENIE

 

Bank Spółdzielczy w Będzinie sprzeda nieruchomość położoną w Będzinie przy ul. Niepodległości 25. Działka o powierzchni 2395m2 jest zabudowana budynkiem niemieszkalnym o powierzchni użytkowej 462m2.

 

 

Czytaj więcej...

Silne uwierzytelnienie transakcji kartowych w internecie

IMG 20190802 124833

 

Szanowni Państwo,


we wrześniu 2019r., wchodzą w życie zmodyfikowane regulacje kartowe wynikające z wymogów Ustawy o usługach płatniczych.

 

Klienci posiadający karty płatnicze VISA będą musieli silnie uwierzytelnić transakcję kartową dokonywaną w internecie.

 

Podczas dokowywania transakcji internetowej, klient będzie poproszony o podanie "kodu PIN do transakcji internetowych" - co będzie pierwszym etapem uwierzytelnienia. W przypadku poprawnego wprowadzenia

kodu PIN, Klient jako drugi czynnik uwierzytelnienia otrzyma zmany już jednorazowy kod SMS.

Dodanie czynnika uwierzytenienia w postaci kodu PIN dla transakcji internetowych będzie odbywać się na portalu Kartosfera. Klient po zalogowaniu się do portalu Kartosfera będzie miał dostępne nowe funkcje:
- wspomniane powyżej ustanowienie kodu PIN dla transakcji internetowych, oraz
- możliwość ustanowienia "Zaufanetgo Akceptanta" i wykonywanie transakcji u tego Akceptanta bez silnego uwierzytelniania.

 

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Pracownikami Banku.

 

Uwaga na fałszywe strony udające pośredników szybkich płatności

przerwa Ostrzegamy przed fałszywymi stronami udającymi pośredników szybkich płatności. Na atak narażeni są użytkownicy bankowości internetowej i mobilnej robiący zakupy przez internet.

 

Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą internetowego oszustwa, zgłoś to jak najszybciej do swojego banku, a następnie zespołowi reagowania na incydenty CERT.PL (pod adresem https://incydent.cert.pl/) oraz najbliższej jednostce Policji. Wskazane powyżej instytucje przekażą Ci informacje na temat kolejnych kroków/działań. Masz też prawo złożyć reklamację do swojego banku.

 

Komunikat Prokuratury Krajowej, Komendy Głównej Policji, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Europejskiego Centrum Konsumenckiego oraz FinCERT.pl – Bankowego Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP

Czytaj więcej...

PSD2

psd2
PSD2 to Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2366 z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie usług płatniczych w ramach rynku wewnętrznego.

 

Kluczowym celem PSD2 jest rozszerzenie ram prawnych, określających zasady świadczenia usług płatniczych, uzupełnienie istniejących regulacji, oraz wyjaśnienie powstałych na ich tle wątpliwości.

Czytaj więcej...

Zmiany w „Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych” oraz „Tabeli opłat i prowizji dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą”

Informujemy, że z dniem 1 lipca 2018 r. zostały zmienione zapisy:

  1. „Regulaminu otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych”;
  2. „Tabeli opat i prowizji dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą”.

Czytaj więcej...

Split payment - Mechanizm podzielonej płatności

mf
Z dniem 1 lipca 2018 r. w życie weszła Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw wprowadzająca mechanizm podzielonej płatności (ang. Split Payment).

 

Link do ustawy: http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20180000062

 

Czytaj więcej...

Ważne informacje dotyczące obsługi klienta

Euro parlament Bank Spółdzielczy w Będzinie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 roku, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych (Dz.U.UE.L.2015.141.1 z dnia 5 czerwca 2015 r.) zmienił się zakres informacji, które winny zawierać dokonywane przez Państwa transfery środków pieniężnych (przelewy).

Czytaj więcej...

Ważna informacja.

bitcoin Komunikat Narodowego Banku Polskiego i Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie „walut” wirtualnych. Narodowy Bank Polski i Komisja Nadzoru Finansowego ostrzegają potencjalnych użytkowników przed ryzykami związanymi z „walutami” wirtualnymi (takimi jak m.in. bitcoin, litecoin, ethereum).

Czytaj więcej...

CRS EuroFATCA

Zgodnie z Ustawą z dnia 9 marca 2017r. o wymianie informacji podatkowych z innymi państwami (CRS/Euro-FATCA) Bank Spółdzielczy w Będzinie ma obowiązek ustalenia rezydencji podatkowej klientów i wymiany tych informacji pomiędzy poszczególnymi krajami zainteresowanymi. Zgodnie z wymogami CRS instytucje finansowe (w tym Banki) mają obowiązek przekazywania do lokalnej administracji podatkowej informacji o rachunkach klientów, którzy są rezydentami podatkowymi w innych krajach.

 

Czytaj więcej...

Płatności internetowe Paybynet

logo Paybynet RGB

Znajdź nasz Bank w usłudze szybkich płatności internetowych PayByNet.

 

Usługa PayByNet umożliwiaja realizację płatności za transakcje wykonane online bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu.

Czytaj więcej...

Masowe Płatności

System Płatności Masowych jest specjalistyczną usługą rozliczeniową skierowaną do klientów obsługujących dużą liczbę płatników dokonujących tzw. płatności masowych z tytułu sprzedaży towarów i usług. Dzięki temu rozwiązaniu można uzyskać szybki dostęp do pełnej informacji o wpłatach dokonanych na jego rzecz oraz zautomatyzować procesy księgowe i ewidencję wpłat w systemie finansowo-księgowym.

Czytaj więcej...

Banki Spółdzielcze to nie SKOK-i

W związku z trwającymi dyskusjami i ujawnianymi przez media faktami na temat sytuacji w SKOK, a w szczególności informacjami na temat ich kłopotów finansowych skutkujących upadłością niektórych kas, Krajowy Związek Banków Spółdzielczych informuje wszystkich zainteresowanych, w tym obecnych i przyszłych Klientów banków spółdzielczych, że sektor banków spółdzielczych bezpiecznie kontynuuje swoją działalność.

Czytaj więcej...

Jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej.

secure W związku z rosnącą liczbą zagrożeń dotyczących bankowości internetowej prosimy o podwyższoną czujność oraz o bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas logowania się do usług bankowości internetowej. Przede wszystkim prosimy o zwracanie uwagi na niestandardowy wygląd lub działanie systemu objawiające się:

 

Czytaj więcej...

Usługa 3D secure

Szanowni Państwo,

W związku z Rekomendacją KNF dotyczącą bezpieczeństwa transakcji internetowych, w trakcie dokonywania płatności kartą w Internecie Bank Spółdzielczy w Będzinie wprowadza nową funkcjonalność w postaci zabezpieczenia 3D Secure. 

Czytaj więcej...

Informujemy że ta strone używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Ciasteczka (ang. cookies) to niewielkie pliki, zapisywane i przechowywane na twoim komputerze, tablecie lub smartphonie podczas gdy odwiedzasz różne strony w Internecie. Ciasteczko zazwyczaj zawiera nazwę strony internetowej, z której pochodzi, „długość życia” cookies (to znaczy czas jego istnienia), oraz przypadkowo wygenerowany unikalny numer służący do identyfikacji przeglądarki, z jakiej następuje połączenie ze stroną internetową.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu: dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych;

w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

 

W ramach serwisu mogą być stosowane następujące rodzaje plików cookies:

 

W ramach usługi Internet Banking stosowane są dwa rodzaje plików cookies sesyjnych:

IBSTAT:

Zakładane tylko w momencie, kiedy połączenie z bankiem szyfrowane jest bezpiecznym protokołem SSL. Przechowuje tymczasowy klucz generowany dynamicznie dla każdej wyświetlanej strony serwisu w celu identyfikacji stanu połączenia. Niezbędne do poprawnego działania serwisu.

IB:

Zakładane tylko w momencie, kiedy połączenie z bankiem szyfrowane jest bezpiecznym protokołem SSL. Przechowuje klucz sesji Klienta w celu identyfikacji użytkownika dla serwisu IB. Niezbędne do poprawnego działania serwisu.

Ze względu na cel, jakiemu służą pliki cookies, w serwisie stosowane są następujące ich rodzaje:

·  „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

· „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

· „analityczne” wykorzystywane aby zrozumieć, usprawnić oraz prowadzić badania na temat funkcji odświeżalności serwisu , popularności podstron, oraz ilości wejść z innych witryn, informacji o aplikacji lub urządzeniach z jakich generowane są wejścia.

Jak wyłączyć pliki Cookies w przeglądarce ?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom akceptacji plików cookies do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Wyłączenie stosowania cookies może spowodować utrudnienia korzystanie z niektórych usług w ramach naszych serwisów internetowych, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie opcji przyjmowania cookies nie powoduje natomiast braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych w serwisie internetowym banku z zastrzeżeniem tych, do których dostęp wymaga logowania.

Użytkownicy korzystający z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), powinni zapoznać się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta urządzenia mobilnego. Przechowywana informacja lub uzyskiwanie do niej dostępu nie powoduje zmian konfiguracyjnych w Twoim urządzeniu końcowym i oprogramowaniu zainstalowanym w tym urządzeniu.

Informacje na temat ustawień lub całkowitego wyłączenia plików cookies w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach producentów popularnych przeglądarek, lub w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.